Perfumy Kylie Minogue Pink Sparkle

Spektakularna piosenkarka Kylie Minogue wprowadziła w 2010 r. Lśniący, kobiecy zapach o nazwie Pink Sparkle. Pełen pozytywnych emocji, energii i ducha, Kylie Minogue Pink Sparkle inspirowany jest różowym szampanem. To wspaniałe perfumy dla kosmopolitycznych kobiet.

Kylie Minogue Pink Sparkle

Perfumy Kylie Minoque kupisz w perfumerii www.markowaperfumeria.pl

„Dzięki Pink Sparkle chciałam stworzyć elegancki, przyjemny zapach, który zabierze Cię w cudowne miejsce optymizmu i witalności. Lubię myśleć o nim jako o otwartym zaproszeniu do przyłączenia się do mnie w celebrowaniu wszystkiego, co dobre w życiu. Pink Sparkle to wyrafinowany zapach dedykowany wszystkim kobietom, które są w harmonii ze sobą i światem „- Kylie Minogue.

Kylie Minogue Pink Sparkle reklama

Pink Sparkle jest przesiąknięty świeżym koktajlem różowych grejpfrutów, białej brzoskwini i konwalii oraz nutami serca szampańskiego akordu, gardenii i jaśminu. Perfumy lączą się z nutami bazowymi piżma, wetiweru Bourbon i wanilii.

Perfumy Kylie Minogue Pink Sparkle są zamknięte w eleganckim różowym flakonie ze złotym korkiem. Pink Sparkle jest dostępny w wodzie toaletowej o pojemności 15 i 30 ml; 200 ml żelu pod prysznic, 200 ml balsamu do ciała i 75 ml dezodorantu w sprayu. Pink Sparkle to przyjemny i spokojny zapach odpowiedni na każdą porę dnia. Podoba mi się jego spokojny aromat, ponieważ sprawia, że ​​czuję się szczęśliwa i zrelaksowana. Warto wypróbować zapach dzięki promieniującym enigmatycznym nutom i niedostępnej kobiecej aurze.

Dodaj komentarz