Azzaro Chrome Extreme – Spójrz w głąb oceanu

perfumy Azzaro Chrome Extreme
Nie wiem, jak trendy stają się trendami. Każdego tygodnia mody zachwycam się tym, jak każdemu projektantowi udaje się
znaleźć tę samą paletę kolorów do pracy. Perfumy robią to samo, ponieważ wydają się pojawiać znikąd trendy, które nie są naśladownictwem. To tak, jakby istniał nieświadomy umysł ula dla twórców. Najnowszym trendem, który pojawił się w tym roku w perfumach kierowanych do mężczyzn, jest woda w głębokim oceanie.

Przez prawie trzydzieści lat perfum w stylu wodnym, na przykład takim jak Azzaro Chrome, był połączeniem morskiego sprayu i świeżego powietrza. Lekkie przewiewne, czyste i świeże. Od dziesięcioleci napędza rynek głównego nurtu. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy otrzymałem odmianę, która jest mniej świeża i czysta. Wychwytuje efekt głębokiej wody, jakbyś był poza zasięgiem wzroku, unosząc się i podążając za falami indygo. To ma inną wagę. To sprawiło, że nie mogę się doczekać nowych ofert. Jednym z najlepszych, jakie wypróbowałem w tych wczesnych dniach, są perfumy Azzaro Chrome Extreme.

Chrome marki Azzaro był jednym z tych oryginalnych perfum głównego nurtu, który łapał pierwszą falę wodną. Od tego czasu firma wypuściła kilkanaście flankerów, wiele z nich to typowe wersje pochodne. Wersja z lata 2019, Chrome Aqua, wyróżniała się dla mnie, ponieważ utrzymywała ją w świeżości i czystości bez użycia tych samych typowych klocków. Teraz Chrome Extreme rozszerza to, przenosząc się z plaży na pełne morze. Naszym kapitanem jest perfumiarz Philippe Romano.

Azzaro Chrome Extreme otwiera się bardziej skoncentrowanym cytrusem zielonej mandarynki. To nie są najczęściej używane słoneczne cytrusy. To wszystko jest bliżej. Nie do stopnia klaustrofobii, ale nie jest to typowa uśmiechnięta buźka cytrusowego otwarcia. Głęboki błękit oceanu tworzy akord nut wodnych z dużą ilością jagód jałowca. Przypominająca dżin część jagód jałowca dodaje chłodu wodnemu akordowi. Dodaje również nuty pikanterii, co jest także kolejnym sposobem, w jaki Pan Romano utrzymuje bardziej skonsolidowany Chrome Extreme. W miarę rozwoju, ciepłe drewno kaszmirowe i bursztyn odpychają chłód wodnego akordu. Daje to przyjemny, chłodny i ciepły efekt utrzymujący się przez wiele godzin.

Chrome Extreme Azzaro ma 10-12 godzinną żywotność i przeciętną projekcję. Te wczesne dni 2020 miały do zaoferowania tym, którzy lubią wodne perfumy, okazję do znalezienia nowego doświadczenia. Myślę, że jeśli perfumy są inne, które są tak dobre jak Chrome Extreme, gatunek może przenieść się z plaży w głąb oceanu.

Dodaj komentarz