Boucheron Quatre En Rouge ~ nowość

Boucheron Quatre En Rouge
Boucheron wprowadza nowe perfumy dla kobiet Quatre En Rouge. Nowe perfumy to przepyszne, owocowo-kwiatowe stworzone przez słynnych perfumiarzy Michela Almairaca i Mylene Alran.

Kolekcja Quatre, którą uważam za bardzo cenną i luksusową, wprowadza na rynek nową ozdobę linii, która jest czymś więcej niż przyciągającym wzrok pięknem. W towarzystwie ciepłych i podnoszących na duchu nowych perfum. „Chcemy, aby ta nowa premiera była głównym tematem Boucheron i kultowym zapachem marki, a także mamy nadzieję, że nowy zapach przyciągnie młodszą klientelę” – stwierdził Pierre Desaulles – dyrektor Inter Parfums.

Boucheron Quatre - pierścionek

Boucheron Quatre En Rouge otwiera się świeżymi nutami cytrusowych bergamotki, mandarynki i gruszki oraz kwiatowymi akordami czarnej porzeczki, róży absolutnej i irysa. Baza uspokaja się dzięki drzewnym nutom paczuli, piżma i malin. Nowe perfumy emanują eleganckim aromatem ładnie uspokajającym o uwodzicielskim smaku. Czerwona butelka, której towarzyszy kultowy złoto-czerwony pierścień Boucheron, wygląda po prostu bardzo atrakcyjnie.

Boucheron Quatre En Rouge jest dostępny w objętości 100 ml wody perfumowanej.

INFORMACJE O PERFUMACH

Boucheron
Dla kobiet
Rok 2019
Nos: Michel Almairac i Mylène Alran
Producent: Inter Parfums

NUTY

Jabłko
Bergamota
Mandarynka
Gruszka
Czarna porzeczka
Irys
Róża absolutna
Pianka
Piżmo
Paczula
Malina

Dodaj komentarz