Carolina Herrera Very Good Girl: recenzja wody perfumowanej

Carolina Herrera Very Good Girl
Dzięki Very Good Girl Carolina Herrera ujawnia kolejne aspekty nowoczesnej kobiecości i tworzy bujną i zaskakującą wodę perfumowaną, która opiera się na tej samej dwoistości charakteryzującej inne zapachy z serii Good Girl.Jak pokazują niedawne zmiany społeczne, kobiecości nie należy interpretować w kategoriach binarnych. Czułość i siła, inteligencja i piękno, zdecydowanie i empatia nie są przeciwieństwami. To aktualne kodeksy, a piękno kobiecości tkwi w tej wielkiej różnorodności i nieprzewidywalności. Very Good Girl to nowa olfaktoryczna przygoda, która przybiera zaskakujący obrót. Poprzednie perfumy z rodziny eksplorują wywrotową moc jaśminu i fasoli tonka, nowa woda perfumowana idzie o krok dalej, przekierowując moc i niepowtarzalną woń róży na zupełnie nowe terytorium.

Róża i wetyweria: sielankowy kontrast

Od strony technicznej Very Good Girl Carolina Herrera to owocowo-kwiatowy zapach. Aromatyczna podróż rozpoczyna się od musujących porzeczek, które stanowią suwerenny związek z egzotycznym liczi. W tym miejscu do akcji wkraczają wyjątkowe, ale nigdy całkowicie przezroczyste właściwości róży. Jako jeden z najważniejszych surowców w historii perfum, doczekała się niezliczonych interpretacji. Jest wszechogarniająca i pociągająca, jej charakterystyczny aromat zawsze jest atutem i właśnie dlatego mistrzyni perfum Louise Turner zwraca się do róży w tym nowym rozdziale sagi Good Girl. Tu na pierwszy plan wysuwają się kremowe, pudrowe niuanse róży, ich bezwarunkowy romans, ciepły i jedwabisty, jak najpiękniejsza czerwona szminka na świecie. Deklaracja miłości do tego luksusowego składnika nie wymaga wyjaśnienia, nawet jeśli sama w sobie jest wystarczającym powodem do stworzenia zapachu, ale Louise Turner wcale nie jest konformistką. Ostatnią atrakcją Very Good Girl jest zatem woal z wetywerii, czysty i prawdziwy, o drzewnym zapachu często używanym w męskich perfumach. Pojawia się w tym nowym eliksirze jako zaskakująco nowoczesny kontrast w połączeniu z ciepłą wanilią. Rezultatem są kwiatowe perfumy, które uwydatniają naturalne piękno swoich składników bez uszczerbku dla kreatywności. Słynna maksyma Herrery, że moda to ewolucja, a nie rewolucja, odnosi się również do tego nowego zapachu. Tak jak Wes Gordon, projektując modę dla marki, stawia w nowym świetle ponadczasowe materiały, wykorzystując jedwab i skórę, tak tutaj róża jest prezentowana w całkowicie nowoczesnej estetyce. Carolina Herrera Very Good Girl to nie tylko tour de force dla zmysłów, ale także perfumy, które idealnie wpasowują się we współczesny świat.

Nowy obiekt pożądania

Good Girl jest nie do pomyślenia bez uderzająco wysokiej szpilki jako butelki. Uwodzicielska sylwetka jest obiektem pożądania na całym świecie od premiery wody perfumowanej w 2016 roku. Wraz z jej nową wersją Very Good Girl ten nowoczesny flakon zyskał wyjątkowe wykończenie w postaci wewnętrznej powierzchni pokrytą czerwonym lakierem, charakterystycznym kolorem House of Carolina Herrera, który nadaje ton także swoim kolekcjom ubrań, dodatkom i ofercie makijażu. Jako klasyczny symbol pasji i miłości do życia, w połączeniu z elegancją, wyrafinowaniem i pięknem, flakon ten ucieleśnia Good Girl i Carolina Herrera jeszcze bardziej niż jakikolwiek inny zapach.

O Carolinie Herrerze

Carolina Herrera to międzynarodowy dom mody i kosmetyków znany z kolorowego, wesołego i pewnego siebie podejścia do życia. Asortyment marki, założonej w 1981 roku, stopniowo się powiększał i obecnie obejmuje gotowe do noszenia ubrania i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także modę ślubną i wyjątkowe kreacje perfum. Zapachowa podróż domu do świata olfaktoryki rozpoczęła się w 1988 roku wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszej wody perfumowanej Carolina Herrera. W 1996 roku córka Carolina A. Herrera dołączyła do firmy, aby wymyślić przebojową esencję 212 i przejęła kreatywny kierunek działu kosmetycznego. Dziś prowadzi dział z ponad 20 zapachami, które są obecne w ponad 120 krajach na całym świecie. Należą do nich Herrera Confidential Collection, CH, Bad Boy oraz cieszące się ogromnym powodzeniem Good Girl i kultowe 212. Jako marka par excellence nowojorska, House of Herrera łączy trzy opcje. Carolina Herrera New York, kierowaną jest przez dyrektora kreatywnego Wesa Gordona, uosabia dzisiejsza nieustraszona i nowoczesna kobieta, która nie boi się wyróżniać stylem. CH Carolina Herrera podchodzi do mody odważnie, słonecznie i swobodnie. 212 Herrera uosabia świeżą energię młodych nowojorczyków, którzy żyją imprezami i wspólnymi przygodami. Znane z elegancji połączonej z pewnością siebie, kolekcje mody i zapachów domu ucieleśniają niepowtarzalny styl i swobodną elegancję, które założycielka Carolina Herrera ukształtowała do perfekcji.