Christian Dior Joy ~ perfumy szczęścia

Christian Dior Joy reklama
Hymn do szczęścia, nowy zapach Diora, nazwany Joy, został pomyślany jako odbicie czystej radości.

Nowy zapach DIOR JOY jest jasny i hojny. Radość zostaje w końcu uchwycona w zapachu, naznaczonym zarówno otaczającą miękkością, jak i energią. Oda do przyjemności i życia.

„Marzyłem o tym, aby uczynić je nie tylko piękniejszymi, ale i szczęśliwszymi” – pisał Christian Dior o kobietach w swoich pamiętnikach. Jest to pragnienie, które nadal prowadzi markę, a dziś daje początek zupełnie nowemu zapachowi: Radość Diora. Jest to hołd złożony życzeniu couturiera. Utwór ten celebruje także pasję do zapachów, które wyraził od początku swojego domu mody. W 1947 roku, wraz z jego pierwszą kolekcją, odsłonił Miss Dior, prawdziwy olfaktoryczny manifest nowego spojrzenia.

Christian Dior Joy reklama

Ponad siedemdziesiąt lat później Joy podkreśla początkową rolę perfum: oferować szybkie i nieskończone poczucie przyjemności, zarówno dla ciała, jak i ducha. Tak więc ten zapach skomponowany przez Francois Demachy, ekskluzywnego perfumiarza-twórcę domu Dior, może uważać się za najbardziej spontaniczny wyraz uczucia radości. Oda do życia, uczucie węchu, w którym nic nie jest szorstkie, gdzie wszystko się rozwija i wyraża szczęście, miękkość, światło, uśmiech, zmysłowy wygląd, pogodne spełnienie, siłę i kwintesencję blasku, który ponownie łączy się z elementami snów i luksusu w oryginalnej historii domu. Jakby Christian Dior stanął przed nami i z takim samym przekonaniem, jak przekonanie, ponownie poprosił: „Spraw, bym był zapachem, który pachnie radością!”

Tylko jedna muza mogła uosabiać to potężne uniwersalne uczucie: Jennifer Lawrence. Spontaniczna, promienna, szczęśliwa, emocjonalna i wzruszająca, ta niezwykła i niezwykle piękna aktorka nadaje temu wyjątkowemu zapachowi konturów jej zmysłowej i naturalnej kobiecości. Jej przeszywające niebieskie spojrzenie, które łączy się z lazurową wodą płynącą ze skąpanego w promieniach basenu, jest kierowane bezpośrednio do obiektywu Franciszka Lawrence’a, który wyreżyserował wideo z kampanii Christian Dior Joy. Czas wydaje się tutaj zawieszony. Zmysłowa i urzekająca muzyka Diora zaprasza nas do wspólnej chwili intensywnej pogody. W końcu jest to także aspekt szczęścia odkrytego i wyrażanego przez Joy, jednego mostu, który jest egzaltacją i spełnieniem.

Zapach

Skórka bergamotki i mandarynka wybuchają w zgodzie z kwiatami. Róża Grasse, zarówno w postaci esencji, jak i bezwzględnej, jak również mocnej jaśminowej, miesza się z tymi pysznymi owocami w żywym uśmiechu.
Ciepłe i kremowe drzewo sandałowe zapewnia nam miękkość.
Intymna sygnatura, czysty i pudrowy szept piżm tworzy delikatny i zmysłowy efekt na skórze.

Dodaj komentarz