Czego można się spodziewać po zupełnie nowym zapachu Bvlgari?

Bvlgari Omnia Pink Sapphire
Ukochana w tym roku kolekcja „klejnotów” Bvlgari została wzbogacona o kamień, któremu nie można się oprzeć, teraz różowy szafir. Co przyniesie nowy dodatek Bvlgari Omnia Pink Sapphire?

Kompozycja, pełna wigoru

Za tą olśniewającą kwiatową nowością w 2018 roku kryje się sława Alberto Morillasa, mistrza perfumiarstwa i twórcy kultowych zapachów, takich jak Omnia Crystalline, Calvin Klein CK One, Kenzo Flower, Giorgio Armani Aqua di Gio i wielu innych . Woda toaletowa Bvlgari Omnia Pink Sapphire to romantyczne połączenie egzotycznych kwiatów i owoców cytrusowych, odzwierciedlające młodość i nieokiełznaną radość. Osobiście różowa nowość Bvlgari kojarzy mi się z uwielbianym Versace Bright Crystal, ale jest lżejsza i słodsza (dzięki piżmie i wanilii).

ZAPACH LIFESTYLE GIRL’S

Zapach jest opisywany jako świeży kwiatowy i owocowy, zdominowany przez wyraźne cytrusowe nuty różowego grejpfruta, grejpfruta i egzotycznych kwiatów. Lato się skończyło, ale kto powiedział, że nie możesz urozmaicić swojej jesieni słodkim i radosnym kwiatowym zapachem, takim jak Bvlgari Omnia Pink Sapphire?

Woda toaletowa ma świeży, lekko słodki wstęp, który bardzo szybko przechodzi w optymistyczny, kobiecy zapach, który nie stroni od słodyczy. Różowy grejpfrut i różowy pieprz to dwa smaki, które poczujesz jako pierwsze. Pozostają i delikatnie wpadają do egzotycznego kwiatowego serca przepięknych kwiatów frangipani (plumeria) i kwiatów tiary.

SKŁADNIKI:
Góra ► różowy pieprz, różowy grejpfrut, różowy grejpfrut
Serce ► frangipani, kwiat tiare
Nuty bazy ► wanilia, piżmo, nuty drzewne

Nuty bazy dodają głębi i długowieczności potrzebnej dla zapachu Omnia Pink Sapphire. Białe piżmo równoważy wtedy całą kompozycję kwiatowo-owocową, nadając jej wyrafinowania i miękkości. Jednak Omnia Pink Sapphire to zapach, który docenią młode kobiety i dziewczęta, zwłaszcza latem, bez żadnych problemów jako perfumy na co dzień.

Delikatny różowy kolor flakon przywołuje raczej młodzieńczy zapach. Podobnie jak jego egzotyczna siostra Omnia Paraiba, nie jest ciężkim ani słodkim zapachem dla kobiet.

Dodaj komentarz