Eternity Now for Men od marki Calvin Klein

Eternity Now for Men od marki Calvin Klein
W dzisiejszym poście zrecenzuję jedną z najpopularniejszych wód toaletowych Calvina Kleina. Eternity Now for Men to kolejny aromat z długiej linii flankerów filarowego zapachu tego amerykańskiego domu. Wydany w 2015 roku latał przez większość czasu pod radarem. Marka wypuściła kilka kompozycji, o których wiele osób nie wiedziało w tym okresie. Jak to pachnie Eternity Now? Jakie są jego nuty? Czy wydajność jest dobra i czy warto go spróbować? Czytajcie poniżej.

Męska woda odziedziczyła DNA po klasycznym Eternity for Men Calvin Klein, jednak różnicą jest genialne tropikalne otwarcie, które zachęca do przekonania się co nastąpi potem. Naprawdę uwielbiałem ją zakładać podczas moich testów na skórze. Główną atrakcją jest jasny i pyszny owoc karamboli, w połączeniu z kokosem. Pod spodem jest lekka pikantność złożona z dwóch moich ulubionych składników tego stylu: imbiru i anyżu. Anyż jest silniejszy, ale żaden z nich nigdy nie uderza w twarz swoją nachalną obecnością. Podoba mi się subtelność tych nut, gdy gra się z tropikalnymi składnikami. Karambola to nuta, która jako główny element męskich zapachów nie jest zbyt często stosowana. Versace Eau Fraiche jest jednym z przykładów, ale myślę, że ta woda kolońska CK używa jej lepiej w pierwszych 30-60 minutach.

Połączenie z kokosem jest fantastyczne, soczyste i świeże. Naprawdę podoba mi się letnia energia, którą ten emanuje. Swobodny i optymistyczny, coś, co aż prosi się o noszenie na słońcu. Eternity Now oczywiście staje się bardziej kremowe, gdy wysycha. Myślę, że jest to nieuniknione z kokosem i wzmocnieniem zarówno wanilii, jak i fasoli tonka. Doceniam to, że balsam do opalania nie rozprowadza się na mojej skórze. Jest bardziej słodko świeży niż kremowy, nawet na wysokości. Gdy się porusza, karambola znika z centrum uwagi. Szkoda, bo otwarcie to najlepsza część tego zapachu. Reszta jest nadal dobra, ale chciałem, aby ten aromat był całkowicie liniowy, tylko dlatego, że nie sądzę, aby mógł być lepszy.

Przez resztę drogi jest to w zasadzie mieszanka wanilii i kokosa, z cedrem w bazie. Nadal masz trochę aromatu przypraw, tonki i owoców karamboli, ale są one spychane na dalszy plan. Wanilia zajmuje pierwsze miejsce w Klein Eternity Now for Men, a kokos dzieli się głównie z fasolą tonka. Mimo to ta drzewna świeżość sprawia, że ​​jest dość interesujący. Przez pierwsze kilka godzin obecności na mojej skórze projekcja jest całkiem dobra. Zapach unosi się wysoko będąc w swoim absolutnym zenicie, a następnie przesuwa się w kierunku skóry. Przez część swojego swojej obecności będzie naprawdę blisko. Wtedy jest to całkowicie zapach skóry.

Całkowita żywotność mieści się w przedziale 6-7 godzin, a 2-3 z projekcją umiarkowaną do dobrej. Potem reszta emisji jest dość kiepska według mnie. Moim zdaniem nie jest to straszny wykonawca, ale mogłoby być lepiej. Czy Calvin Klein Eternity for Men to wszechstronny zapach? Powiedziałbym, że tak. Biorąc pod uwagę sezonowość nosiłabym go głównie wiosną lub latem, ponieważ wtedy najlepiej czuje się w domu. Mógłbym nosić to od niechcenia, jako zapach do życia nocnego, a nawet na randkę. Ma bardzo atrakcyjny i pociągający aromat, szczególnie w tej pierwszej godzinie. Nie jest to coś, po co będziesz chciał sięgać w bardziej formalnych sytuacjach lub prawdopodobnie w profesjonalnym otoczeniu. Ale możesz z niego wiele skorzystać, w zależności od swojego stylu życia. Ja na co dzień, a zwłaszcza w letnie noce, noszę właśnie te perfumy, bardzo jasne, optymistyczne i czyste.

Czy lubię tę wodę toaletową? Tak, bardzo lubię ją nosić. Karambola, kokos i przyprawy są absolutnie niesamowite. Gdyby ten cały zapach był taki, byłby to jeden z moich ulubionych aromatów. Imbir i anyż z tropikalną owocowością? Wspaniały! Po około roku spędzonym z tą butelką, Eternity Now for Men stał się jednym z moich tanich zapachów. Nie zapłaciłbym za niego pełnej ceny detalicznej, ale jest to świetny odbiór ze zniżką. Mimo zmiany i jedynie przyzwoitego poziomu wykonania nadal uważam, że jest to opłacalny zakup. Jako odzież wiosenno-letnia doskonale pasuje do tego otoczenia. Cena jest obecnie bardzo tania w porównaniu do tego, co otrzymujesz z zapachu. Mogę skończyć osobiście kupując pełną butelkę, kiedy już przejdę przez używanie wersji mini. To jedno z najlepszych wydawnictw Calvina Kleina w ostatniej dekadzie. Najlepszy z trzech ostatnich testów zapachów CK, jakie przeprowadziłem. Lepsze niż Reveal Men i Eternity Flame, bez wątpienia (które zresztą mi się podobały). Powiedziałbym, weź flakon, jeśli szukasz czegoś tropikalnego lub z dawką wanilii. Calvin Klein Eternity Now for Men nie jest kompletnym klasykiem, ale zdecydowanie starał się osiągnąć ten cel.