Huda Beauty, paleta Naughty Nude Eyeshadow

makeup
Reinvention 2020 bestloved New Nude Paleta ta zawiera związek małżeński gładkich i maślanych z pięciu metalicznych kolorach z wysokim połyskiem.

Trzy multi-odblaskowe mieniące się marmurem, jeden matowy marmur cream i jeden migoczący połysk hybrydy, z kapsułkowane perły z brązu i jagód, aby podnieść swój wygląd na wyżyny godne pokrycia. Spanning odcieni tan, toffi, espresso i piasku z hipnotycznie pięknych, folia-skutkowych przebłyski w odcieniach śliwki, jagody i płomienia. Nakładanie jest szybkie. Wystarczy szybki ruch pędzla.

Huda mówi o swojej inspiracji: „Chociaż akty nie są niczym nowym, chciałam zaktualizować klasyczną kolorystykę, aby wzmocnić fanów piękna w odważny, nowoczesny sposób. Aby pomóc ci rozebrać się do naga przed twoim najbardziej zaciekłym i niegrzecznym ja!”

A jej najlepsze hacki, jak to zrobić? „Zacznij od zbudowania bazy za pomocą matowego kremowego marmuru i matowych cieni w proszku. Użyj gęsto upakowanego pędzla lub palca, aby zebrać metaliczne i kremowe odcienie połyskujące i rozprowadzić na powiekach małymi, okrężnymi ruchami, aby uzyskać rozświetlające wykończenie. Możesz zbudować dodatkową, bardziej intensywną warstwę, naciskając metaliczne elementy, aby uzyskać efekt błyszczącej folii o wysokim połysku.

Kiedy słyszę „nago”, nie mogę powstrzymać się od myśli „ugh inna paleta”, większość palet na rynku jest dość podobna, ale wiem, że Huda Kattan ma tendencję do przenoszenia rzeczy na inny poziom, więc kiedy zobaczyłam odcienie; „ok, może potrzebuję kolejnej palety nude”

Te akty nie są tak naprawdę typowe dla palety do oczu, ponieważ są brązowe, ale bardziej w odcieniach burgunda, a nie beżowo-brązowych, więc zasadniczo różni się od tych, które posiadam, i szczerze mówiąc, zdecydowanie wolę mieć to niż palety wiśniowe, z których używałbym jednego lub dwóch odcieni, ponieważ nie nadawałyby się do noszenia na co dzień. Na tej palecie wszystkie kolory są naprawdę łatwe do noszenia z bardzo pełnym lub jasnym makijażem oczu, wybór kolorów jest bardzo wygodny i modny na co dzień lub na noc, ponieważ mamy matowe i błyszczące.

Zawsze oceniam cień do powiek po tym, jak działa z pędzlem, a nie z próbkami, moje doświadczenie z tym jest miłe, nie próbowałem żadnej innej palety Huda, więc nie mogę porównać, ale są bardzo kremowe i pigmentowane, na początku myślałem, że trudno będzie zmiksować, ponieważ jak mocne są kolory i pigmentacja, ale nie, jeśli trzymasz się zasady, że nabierasz niewielką ilość pędzlem, możesz łatwo zbudować wygląd i bez większego wysiłku blendowania. działały bardzo dobrze nawet bez podkładu, o którym przez większość czasu zapominam.

Moje ostatnie przemyślenia, to bardzo ładna paleta, jest trochę droga, ale widziałem wiele innych palet, które są okropne podstawowe i mają znacznie mniej odcieni za podobną cenę, nawet droższą, a ta jest zupełnie inna, wymyślona na nowo koncepcja nude ze świetnym jakość, więc tak, warto ją zdobyć.

Huda Beauty, Naughty Nude Eyeshadow Palette

Dodaj komentarz