Intensywne kolory w trendach

Bardzo modne są w ostatnich sezonach intensywne kolory. Występowały one w kolekcjach największych projektantów na sezon letni 2011 i stały się prawdziwym hitem modowym na całym świecie. Występują one w modzie w dalszym ciągu na sezon jesienno-zimowy. Najczęściej występujące kolory to pomarańcz, intensywna zieleń i róż, kobalt, turkus i nawet czerwień. Zimą często wykonywane są w nich marynarki, sukienki z cieplejszego materiału, rajstopy, szaliki, rękawiczki, wybór jest bardzo duży.

Zamiast czapki zimą możemy nosić kolorowe kapelusze, z dużym lub mniejszym rondem. Kolorowe dodatki ożywią stonowane, zimowe stylizacja. Nadadzą pochmurnym dniom kolorytu i radości. Szalenie popularne stało się połączenie intensywnych barw i nie kogo już nie dziwi połączenie zieleni z fioletem i róży z czerwieniom. Kolorowo ubierają się zarówno modne kobiety jak i mężczyźni.

Dla osób mniej odważnych pozostają rękawiczki w intensywnych barwach lub też bardzo modne wąskie paski. Kolor pojawił się nie tylko w garderobie, ale również w makijażu i lakierach do paznokci. Paznokcie pomalowane lakierem w intensywnym kolorze ożywią każdą, nawet najnudniejszą stylizację. Modne jest również malowanie paznokci dwoma lakierami. Na przykład trzy paznokcie w jednym kolorze, dwa w drugim. Wygląda to bardzo oryginalnie i bez wątpienia ciekawie.

Dodaj komentarz