Jakie są perfumy sukcesu filmowego?

perfumy YVES SAINT LAURENT L'HOMME
Znani aktorzy zdecydowanie nie są pełni róż. Za ich sukcesem stoi ciężka praca i często wyrzeczenia. Wszystkie gwiazdy zaczynały w niezbyt udanych komercyjnie filmach.
Można jednak uniknąć łuku z „płaskimi” filmami i udać się prosto do najlepszych reżyserów na świecie i skosztować ich filmowego kunsztu. Poniżej opisanych perfum, nie powstydziłaby się żadna światowa gwiazda.

Meryl Streep i Gérard Depardieu (pełne imię Gérard Xavier Marcel Depardieu) wystąpili w filmach różnych gatunków, ale zawsze mieliśmy zaszczyt być świadkiem wyjątkowego aktorstwa. Zastanawiasz się, jak te gwiazdy tak bardzo nas przyciągają? Tak samo jak zapachy, które będą omawiane. Mamy dowody.

DKNY Pure A Drop of Rose

Sam flakon DKNY Pure A Drop of Rose sprawia wrażenie, że zapach orzeźwi nas niczym letni deszcz. Opowiada historię o tym, jak pewnego letniego popołudnia wybuchła burza i posypała wszystkie róże w ogrodzie. Po burzy młoda dziewczyna wyszła zbierać czarne porzeczki, nie mogła się oprzeć zroszonym kroplom wody, a jedna z nich ozdobiła jej włosy. I tak teraz to piękno pachnie wszystkimi odcieniami ogrodu słodkim uśmiechem.

Zapach z DKNY to kompozycja, w której głównym słowem są kwiaty, zwłaszcza róże. Tony czarnej porzeczki z cytrusową świeżością dopełniają idealną harmonię. Oprócz wspomnianych porzeczek i róż swoją rolę odegrały również magnolia i werbena. Bez owoców zapach byłby zbyt słodki, a bez kwiatów zbyt świeży.

Oczywiście jest też podkład, który ugruntuje dzikość i skieruje zapach w stronę elegancji. W przypadku Pure A Drop of Rose baza składa się z cedru i wanilii. Słodki, ale drzewny i elegancki, jak Meryl.

YVES SAINT LAURENT L’HOMME

Zapach L’Homme opowiada o pełnej przygód wyprawie człowieka, który chce podróżować po świecie. Wsiadł do powozu z wdziękiem dżentelmena i pożegnał się z rodziną. Od razu oczarował panie w całych Włoszech swoim świeżym zapachem cytrusów i ziół. Jego podróż skierowała się na wschód, stopniowo wyczuwając zapach drewna cedrowego i rzadkich przypraw.

Nasz bohater spędził część tego czasu w Chinach, gdzie skosztował lokalnych specjałów z pachnącym imbirem i trawą cytrynową. Kiedy wrócił do swojej rodzinnej Francji, jest tak pochłonięty zapachem podróży, że stał się poszukiwanym towarzyszem i mile widzianym dodatkiem do każdego ważnego wydarzenia.

Takie połączenie pachnących składników nie ma nikogo do obrażania. Jest to zatem idealny i bardzo popularny zapach dla mężczyzn na całym świecie.

Dodaj komentarz