Kolekcja Bvlgari Le Gemme Murano

Kolekcja Bvlgari Le Gemme Murano
W tym roku, dom mody Bvlgari, zainspirowany tradycją Haute Joaillerie i jej wartościami doskonałości, wchodzi do ekskluzywnej sfery Haute Parfumerie z kolekcją „La Gemme”.

Perfumy Bvlgari znajdziesz pod adresem www.markowaperfumeria.pl/perfumy/bvlgari-c-25.html

Bvlgari wprowadza na rynek limitowaną kolekcję sześciu zapierających dech w piersiach i ponadczasowych klasycznych perfum dla mężczyzn i kobiet. Wszystkie te zapachy są zamykane w ekskluzywnych ręcznie robionych butelkach. Kolekcja Bvlgari Le Gemme Murano czerpała inspirację ze słynnych ulic i kanałów Wenecji i jest tworzona indywidualnie w 6 ekskluzywnych kolorach z cennym eliksirem w środku. Podobnie jak biżuteria Bvlgari wygląda tak kosztownie, ekskluzywnie i niepowtarzalnie, ta sama idea dotyczy nowej kolekcji perfum, która przyciąga natychmiastową uwagę dzięki efektownym pięknym kryształowym wzorom, a jednocześnie zbyt kosztownym dla zwykłych ludzi.

„Zainspirowani czarującymi ulicami i kanałami Wenecji, każda kolekcja Bvlgari Le Gemme Collezione Murano jest prezentowana w butelce wykonanej z ręcznie robionego szkła, z ekskluzywnej serii limitowanych edycji 50. Amarena Eau de Parfum inspirowana jest różowym turmalinem, symbol miłości i zmysłowości, który znajduje odzwierciedlenie w łączeniu dwóch mocnych kwiatowych zapachów – róży i tuberozy. Master-Perfumer Daniela Andrier ostrożnie łączy niewinność i świeżą jakość płatków róż z otaczającym bogactwem uzależniającej tuberozy. ”

Kolekcja Bvlgari Le Gemme Murano została stworzona przez słynnego perfumiarza Danielę Roche Andrier jako głęboką, zmysłową zmysłowość nasyconą intensywnymi nuty kwiatowe. Zapachy te będą dostępne wyłącznie w wybranych sklepach w butelkach 100 ml wody perfumowanej o wartości ponad 10 000 PLN.

Dodaj komentarz