Królowa niebios- Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
Damskie perfumy Black Opium od Yves Saint Laurent ujrzały światło dzienne w 2014 roku i odniosły ogromny sukces.

Pięć lat później znana francuska firma stworzy Yves Saint Laurent Black Opium Intense i jest to coś, na co warto zwrócić uwagę.

CZARUJĄCA KRÓLOWA NIEBIOS BLACK OPIUM INTENSE

Z tą perfumowaną wodą ponownie docenisz bardzo przyjemną wytrzymałość. Będziesz mieć tendencję do ciągłego wąchania, ponieważ ten słodszy, czarujący zapach zachwyci Twój nos. Sama fiolka zachwyca swoim kosmicznym wyglądem , gdyż miliony gwiazd na niebie ewokują tajemnicę i nieskończoność, która zaprasza do marzeń i zachwytów. A za tym wszystkim stoją cztery znane gwiazdy świata perfum, a mianowicie Nathalie Lorson , Olivier Cresp , Marie Salamagne i Honorine Blanc .

KONSTELACJA O NAZWIE YVES SAINT LAURENT

Przyjrzyjmy się najjaśniejszym gwiazdom naszej konstelacji Yves Saint Laurent Black Opium Intense . Dozelena świeci jasny absynt z jego smaku anyżu, który smakuje trochę jak hash. Obok niej błyska malina-jeżyna i szybko łączy się z kwiatami pomarańczy i jaśminu . Aromatyczna kawa dodaje wszystkiemu odpowiedniego akcentu, następnie jest zmiękczana wanilią . Ostatnie i bardzo ważne punkty naszej konstelacji to drzewo sandałowe i lukrecja . Kiedy połączymy te gwiazdy, powstają perfumy damskie , od których nie będziesz mogła oderwać wzroku.

Skład zapachu:

Głowa; Maliny

nutami serca są; kawa, kwiaty pomarańczy, jaśmin

nutami bazy są; drzewo sandałowe, lukrecja, wanilia

KIEDY STOSOWAĆ?

Ten damski zapach nadaje się do noszenia przez cały dzień . Swoim odurzającym zapachem będzie Ci towarzyszyć wszędzie i będziesz wiedział, że będziesz mógł na nim polegać. Będzie pachnieć. Będzie pachnieć długo i przyjemnie, będzie pachnieć w domu, w pracy i uprzyjemni nawet nieudaną randkę.

Dodaj komentarz