L’Erbolario Calabrian lemon – perfumy

Cytryna
To początek jesieni, ale to nie znaczy, że nie możemy tak naprawdę cieszyć się zapachami lata! Cytryna i kokos mogą być naszymi przyjaciółmi nie tylko w najgorętsze dni, mogą z łatwością rozweselić ciepłe jesienne dni, ale hardcore potrafi nawet kąpać w cytrusowych zapachach, jeśli to taki atak. Tego lata L’Erbolario wypuściło perfumy, które podkreślają dwa najpopularniejsze aromatyczne składniki tego lata: cytrynę Calabria i kokos (kokos).

Znana z włoskich kosmetyków naturalnych l’Erbolario Calabria lemon (Cedro di Calabria) to rodzaj cytrusowego zapachu, który zawsze warto mieć na naszych półkach. Czemu? Ponieważ cudownie działa na nasz umysł, jest cudownie orzeźwiający, a zapach utrzymuje się przez cały dzień! Jeśli myślałeś, że szukają prostego cytrynowego zapachu, mylisz się! Z jednej strony jest to cytryna kalabryjska: gruboskórny, mniej soczysty owoc, który rośnie w najbardziej wysuniętej na południe części Włoch, o śmiałej i zdecydowanej cytrynowej cierpkości, być może o najjaśniejszym zapachu.

Kalabryjska Pachnąca Cytryna l’Erbolario to mistrzowskie połączenie cierpkich cytrusów i przypraw z nutą wanilii. Ponieważ wanilia zachowuje się bosko w owocach cytrusowych, rozważ naszą kuchenną wanilię cytrynową. Siła kalabryjskiej cytryny to połączenie wszechogarniającej harmonii cytrusów i różowego pieprzu ze zmiękczoną wanilią. Różowy pieprz pięknie rozwija się na skórze pierwszych świeżych nut, trzymając w ryzach zabawne, musujące cytrusy. Guerlain od 100 lat rozpoznaje, że proszek waniliowy nasączony bergamotką i cytryną nadaje elegancki, ale świeży zapach, l’Erbolario również go użył i jak dobrze działa! Teraz, jeśli weźmiesz to obok siebie, nowy zapach można porównać do serii Bergamote Calabria firmy Guerlain.

Świetny zapach, gorąco polecam dla mężczyzn i kobiet. W sklepie internetowym Myropolium możesz kupić wiele produktów z tej rodziny: perfumy, balsamy do ciała, spray odświeżający, żel pod prysznic i szczególnie modny pierścień do szamponu.

Skład: kalabryjska cytryna, wanilia, cytryna, bergamotka, różowy pieprz
Silo: 3/5 – nie za mocny, ale wystarczający, by poczuć otoczenie – nie ma na celu uwodzić perfum, choć pobudza moją wyobraźnię szczególnie dla mężczyzn
Elegancja:
– pięknie dobrany pyszny zapach
Grupa wiekowa: polecam wszystkim bez względu na wiek i płeć