Molecule 02 i Escentric 02 autorstwa Escentric Molecules

perfumy
Nie tak dawno podzieliłem się przemyśleniami na temat słynnych Molecule 01 i Escentric 01, pierwszych członków kolekcji Escentric Molecules, teraz przyszła kolej na parę 02, która również odniosła spory sukces.

Tym razem sztuczną cząsteczką jest ambroksan, który imituje piżmową bursztynową nutę, jest używany głównie do zapachów męskich i unisex, a nieco mniej do zapachów kobiecych. efekt jest dość ciekawy.

Molecule 02

Kiedy ambroxan jest używany sam w tym przypadku Molecule 02 nie ma specyficznego zapachu, ten zapach reaguje różnie w zależności od osoby, nieco bardziej intensywny u niektórych osób, znacznie bardziej cytrusowy u innych, piżmowy lub ambrowy w innym przypadku. jest przyjemnym, czystym, wyrafinowanym i luksusowym zapachem, który może dawać wrażenie słabej projekcji i projekcji, ale nie ma w rzeczywistości bardzo dobrej trwałości i spływu, ale nie jest mocny w sensie bycia silnym, jest dość gładki, bursztynowo czysty. Może być używany do nakładania warstw na inne zapachy, głównie w celu przedłużenia trwałości lub jeśli chcesz nadać akcent niektórym zapachom, takim jak gourmand lub białe kwiaty, ten jest idealny.

Molecule 02 jest dostępna w 30 ml i 100 ml

Escentric 02

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: Almdudler, jagoda jałowca, mandarynka, limonka, bergamotka
Nuty serca: imbir, frezja, szałwia muszkatołowa, różowy pieprz, Hedione (zielony pączek jaśminu), irys
Nuty bazy: piżmo, ambroksan, wetyweria, tonka

Nawet jeśli ten zapach jest unisex, muszę przyznać, że jest bardziej w kierunku męskiego zapachu, zaczyna się jako mocny, świeży drzewno-kwiatowy, ale kiedy wyschnie i połączy się z tęczówką, otrzymujemy czysty, pudrowo-kwiatowy, w rzeczywistości tęczówka staje się dominująca. tak jak molekuła 02, kiedy ją po raz pierwszy spryskasz, nie poczujesz zbyt wiele, ale kiedy się uspokoi, kiedy zacznie się delikatna, miękka magia, nie jest jak klasyczna sylaż lub projekcja z mocnych perfum, to jest jak zapach ducha, myślisz, że nie jest tam i możesz zapomnieć, a kiedy wracasz, kiedy naprawdę to czujesz, a wiele osób też by to zrobiło, działa to również bardzo dobrze w przypadku warstw.

Długowieczność jest tam przez wiele godzin. Pamiętam, że spryskiwałam go około 7 rano, mam pracowity dzień w pracy, a pod koniec dnia ktoś pytał, co mam na sobie, ponieważ tak ładnie pachnie. Dla mnie jest zwycięzcą, szkoda, że ​​nie mają tego świece.

Escentric 02 jest dostępny w 30 ml i 100 ml

Dodaj komentarz