Nowe perfumy ~ Britney Spears Prerogative

Britney Spears Prerogative

Królowa pop z lat 90. – 2000, piosenkarka Britney Spears po raz kolejny próbuje swoich sił w branży perfum. Wypuszcza na rynek pierwsze perfumy unisex. Wysłała tweeta: „Prerogatyw, zapach dla wszystkich”.

Britney Spears Prerogative to nowy zapach, który zachwyci zarówno mężczyzn, jak i kobiety, o przyjemnym egzotycznym aromacie. Spears stwierdziła: „Stworzony dla kobiety lub mężczyzny, który przeciwstawia się zahamowaniom i ograniczeniom społecznym, ten wyjątkowy zapach napędza pewność siebie i determinację, aby być tym, kim chcesz być.”

Britney Spears zadebiutowała perfumami Curious w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem wypuszcza chwalone i zmysłowe perfumy. W tym roku nowe perfumy Prerogative Britney Spears mają na celu wzmocnienie pozycji i pewność siebie: „Prerogatywa polega na wzmocnieniu pozycji i pewności siebie – wszyscy zasługujemy na to, by czuć się wolnymi i pewnymi siebie!”. Perfumy otwierają się pikantnym różowym pieprzem, goji i słodką morelą wraz z kwiatowymi płatkami kalii i lateksu ładnie połączonymi z orientalnym szafranem. Baza uspokaja się na drewnianej warstwie z drzewa sandałowego i bursztynu.

Perfumy Britney Spears znajdziesz na www.e-perfumy.sklep.pl

Britney Spears Prerogative reklama

Britney Spears Prerogative jest dostępna w 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

O perfumach Britney Spears Prerogative Perfume
Zapach unisex
Wydany w 2018

Nuty głowy

Morela
Różowy pieprz

Nuty serca

Płatki lateksowe
Red Calla Lily
Szafran

Nuty bazy

Bursztynowe drewno
Sandałowy

Dodaj komentarz