Perfumy dla niego, dla niej czy dla obojga?

perfumy
Jeśli bomby atomowe są uważane za broń masowego rażenia, spraye w butelkach są znane jako światowa broń masowego uwodzenia. Któż nie pokochałby dobrego słodkiego zapachu róży i męskiego, seksownego aromatu drewna? Ludzie noszą różne perfumy w zależności od okazji, miejsca i osoby, z którą będą się spotykać. Zapachy to aura tajemniczości i pewności siebie w butelce.

Egipcjanie, Grecy i Persowie używali perfum w ramach rytuałów religijnych. Ta generacja traktuje jednak zapachy jako narzędzie kosmetyczne. Różne marki oferujące różne zapachy są wystawiane w centrach handlowych w różowych lub niebieskich butelkach. Różowe są zwykle przygotowywane dla kobiet, podczas gdy płyny w niebieskich butelkach są przeznaczone specjalnie dla mężczyzn. Tak było do niedawna.

W dzisiejszych czasach linie płciowe zaczynają zanikać. Coraz więcej kobiet zostaje strażakami, prawniczkami, inżynierami – zawodami, które pierwotnie przeznaczone są dla mężczyzn. Z drugiej strony niektórzy mężczyźni są lepszymi kucharzami i projektantami niż kobiety. Jeśli chodzi o zapachy, jego i jej również zaczynają zanikać. Chociaż to było w 1994 roku, kiedy Calvin Klein stworzył pierwsze perfumy unisex, rosnące zapotrzebowanie na perfumy unisex dopiero zaczyna być w centrum uwagi.

Jeden rozmiar dla wszystkich

Dni wiktoriańskich zapachów słodkiej róży i twardego drewna już się skończyły. Perfumy unisex nie są tworzone po to, aby po prostu oferować na rynku coś innego. Jest to raczej odpowiedź na ludzkie potrzeby wyrażania siebie. Dobry zapach wywołuje pozytywne poruszenie w podświadomości i emanuje większą tajemnicą, a jednocześnie urzeka indywidualną osobę w sposób bardziej zaskakujący niż ubrania czy makijaż.

Przyznać. Oznaczając butelki jego i jej, ograniczamy się do róż dla kobiet i drewna dla mężczyzn. Możesz nawet uciec się do niebieskiej butelki, nawet jeśli nie jest to twoja osobowość, po prostu dlatego, że jest dostępna w męskiej części domu towarowego. Jednak to nie etykiety się liczą. To zapach jest najważniejszy. Dzięki perfumom unisex możesz teraz sięgnąć po butelkę w dowolnej części sklepu, w której się znajduje. Mężczyzna może nawet sięgnąć po butelkę róży i staje się ona męską różą.

Dzięki neutralnym pod względem płci perfumom pary mogą teraz pożegnać się z niebieskimi i różowymi butelkami w komodzie i po prostu nosić zapachy zgodnie z pragnieniem ich serca. To jeden rozmiar dla każdego rodzaju butelki.

Najlepsze zapachy dostępne dla obu płci

Ponieważ na rynku zaczynają pojawiać się perfumy unisex, trudno jest określić, które najlepiej wyrażają Twój nastrój. Oto niektóre z najlepszych zapachów, których należy szukać.

• Calvin Klein pewnego lata. Jest to mieszanka paproci wodnej, cytryny i mandarynki, melona, ​​frezji, akordu morskiej bryzy, cedru, werbeny, rabarbaru i wielu innych zapachów. Jest idealny na tropikalną wycieczkę poza miasto z przyjaciółmi lub seksowny dzień na plaży ze swoją drugą połówką.

• Tom Ford Oud Fleur. Oud Fleur marki Tom Ford to drzewno-szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. To nowy zapach. Oud Fleur został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, paczula, agar (oud), drzewo sandałowe i Żywice.

• Hermes Un Jardin Sur Le Toit. Ogród pełen jest aromatycznych ziół, kwiatów i owoców, których smak zmienia się w trakcie metamorfozy wywołanej porami roku. Jego świeżą i słodko pachnącą atmosferę uchwyciły nuty jabłka, gruszki, róży, zielonej trawy, bazylii, magnolii i kompostu.

• Estee Lauder Wood Mystique. Wood Mystique to pierwszy unisex zapach od Estee Lauder. Misterne tło rozwija się powoli, leniwie, ukazując wyjątkowe, długotrwałe bogactwo. Esencje z paczuli i skóry rozkoszują się bujną i misterną kremową konsystencją indonezyjskiej benzoiny, Cedarwood SFE – nowego, ultra bogatego, ultra gładkiego ekstraktu cedru, który zastosowano tutaj po raz pierwszy w perfumiarstwie – oraz odrobiną maliny, aby uzyskać wrażenie dramatycznej tajemnicy i bogactwo. Niezwykle cenne i rzadkie drewno agarowe, wydestylowane z twardzieli drzewa Aquillaria, zapewnia niezwykle zniewalającą, głęboką, balsamiczną nutę drzewną, o której wiadomo, że angażuje zmysły, umysł, ciało i ducha.”

To tylko kilka z wielu dostępnych na rynku perfum unisex. Znajdź idealny zapach, który najlepiej Cię opisuje. Wyraź siebie w nieoznakowanej butelce i baw się dobrze!

Dodaj komentarz