Perfumy Kylie Minogue Pink Sparkle

Spektakularna piosenkarka Kylie Minogue wprowadziła w 2010 r. Lśniący, kobiecy zapach o nazwie Pink Sparkle. Pełen pozytywnych emocji, energii i ducha, Kylie Minogue Pink Sparkle inspirowany jest różowym szampanem. To wspaniałe perfumy dla kosmopolitycznych kobiet.

Kylie Minogue Pink Sparkle

Perfumy Kylie Minoque kupisz na www.markowaperfumeria.pl

„Dzięki Pink Sparkle chciałam stworzyć elegancki, przyjemny zapach, który zabierze Cię w cudowne miejsce optymizmu i witalności. Lubię myśleć o nim jako o otwartym zaproszeniu do przyłączenia się do mnie w celebrowaniu wszystkiego, co dobre w życiu. Pink Sparkle to wyrafinowany zapach dedykowany wszystkim kobietom, które są w harmonii ze sobą i światem „- Kylie Minogue.

Kylie Minogue Pink Sparkle reklama

Pink Sparkle jest przesiąknięty świeżym koktajlem różowych grejpfrutów, białej brzoskwini i konwalii oraz nutami serca szampańskiego akordu, gardenii i jaśminu. Perfumy lączą się z nutami bazowymi piżma, wetiweru Bourbon i wanilii.

Perfumy Kylie Minogue Pink Sparkle są zamknięte w eleganckim różowym flakonie ze złotym korkiem. Pink Sparkle jest dostępny w wodzie toaletowej o pojemności 15 i 30 ml; 200 ml żelu pod prysznic, 200 ml balsamu do ciała i 75 ml dezodorantu w sprayu. Pink Sparkle to przyjemny i spokojny zapach odpowiedni na każdą porę dnia. Podoba mi się jego spokojny aromat, ponieważ sprawia, że ​​czuję się szczęśliwa i zrelaksowana. Warto wypróbować zapach dzięki promieniującym enigmatycznym nutom i niedostępnej kobiecej aurze.

Dodaj komentarz