Perfumy to doskonały prezent

W okresie świątecznym jednym z najczęściej wybieranym prezentem są perfumy. Pomysł uniwersalny i często wykorzystywany, jednak bardzo ryzykowny. W szczególności, gdy prezent kupuje mężczyzna swojej kobiecie.

Perfumy damskie występują w tysiącach, jak i nie w milionach rodzajów, zapachów, nut itp. Wybór odpowiedniego flakonika, o ile nie znamy dokładnie gustu obdarowywanej osoby, jest nie lada wyczynem. Dlatego najbezpieczniejszym wyjściem jest dokonywanie takich zakupów po wcześniejszym poznaniu preferencji kobiety. W przypadku nieudanego prezentu perfumy trafią w głąb szafy, aż do czasu stracenia przydatności, a „Mikołaj” sam może zostać obdarowany rózgą z powodu niewiedzy na temat ulubionych perfum swojej partnerki po tylu latach związku.

Jeśli jednak perfumy to jedyny pomysł na podarek, to najlepiej wybrać się po niego osobiście do perfumerii. Przynajmniej będzie wiadomo, że nowo zakupiony flakonik nie cuchnie niezidentyfikowanym zapachem, co niestety może się zdarzyć przy zamawianiu takich towarów przez internet.

Dodaj komentarz