Porady pielęgnacyjne po ciężkiej zimie!

kosmetyki
Jesteśmy w okresie przejściowym, w którym zima zaczyna ustępować powoli, ale pewnie, a wiosna zbliża się łagodnymi krokami. W miesiącach wiosennych łatwo przystosowujemy się do wyższych temperatur i słonecznych dni, a skórę musimy przygotować na wiosnę, odpowiednio pielęgnując ją po ciężkiej zimie.

Jest to również początek okresu, w którym zaczynamy spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu spacerując na łonie natury, co oznacza, że ​​będziemy musieli bardziej skupić się na produktach przeciwsłonecznych. Dlatego przedstawiamy Państwu nowości od Gabrielli Salvete, które harmonizują z naturą i sprawią, że czas spędzony w domu będzie relaksującym doświadczeniem, prawie jak w spa.

MASKI TEKSTYLNE

Marka Gabriella Salvete wchodzi na rynek z szeregiem niesamowitych maseczek na twarz. Maski tekstylne używane przez 15 minut. Dostępne są w 3 wariantach – Smoczy Owoc, Kokos i Kolagen . Maska Dragon Fruit ma działanie rewitalizujące. Rozświetla, odświeża i zapobiega oznakom zmęczenia takim jak cienie pod oczami czy suchość skóry. Jej główny składnik, oczar wirginijski, działa przeciwzapalnie, przeciwutleniająco, antyseptycznie i wygładzająco w połączeniu ze smoczym owocem, co przyczynia się do młodzieńczego wyglądu skóry. Wypróbowaliśmy maseczkę z ekstraktem z owoców smoka i tę z ekstraktem z kokosaktóry ma działanie nawilżające i rewitalizujące. Aromat kokosowy potęguje chłodzące działanie maski, gwarantując niezastąpioną relaksującą atmosferę.

MASKA NA OCZY

Maska Kolagen Złoto oczu ma bardzo przyjemny, orzeźwiający żel konsystencję, która daje widoczne rezultaty. Zawiera wyciąg z rumianku, który łagodzi zmęczone i wrażliwe okolice oczu, olejki eteryczne, które intensywnie nawilżają i odżywiają oraz kolagen, który zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek wokół oczu. Maska nadaje się do stosowania 1-2 razy w tygodniu przez 15-20 minut.

PODWÓJNE MASKI

Marka Gabriella Salvete wprowadziła również na rynek 3 warianty klasycznych maseczek – Peel Off Black , Collagen , Coenzyme Q10 . Maseczki te można nakładać rano przy kawie lub wieczorem, gdy potrzebujesz chwili relaksu i nawilżenia. A dla tych masek czas użycia wynosi 15-20 minut.Konsystencja masek jest bardzo delikatna i łatwa do nałożenia na skórę. Aby je usunąć wystarczy użyć krążka oczyszczającego lub chusteczki kosmetycznej. Jedyną maską inną niż te klasyczne jest Peel Off Black, którą zdejmuje się dopiero po całkowitym wyschnięciu. Dla łatwiejszej aplikacji zalecamy wypróbowanie aplikatora do masek wielokrotnego użytku od Gabriella Salvete.

Ciesz się relaksującym wieczorem, zapal przyjemnie pachnącą świecę, puść ulubioną piosenkę, nałóż wybraną maskę i 15-minutowe spa może się rozpocząć!

Dodaj komentarz