Recenzja perfum: Elektryczny rabarbar od Floral Street

flakon perfum
Stworzenie listy najlepszych w wydaniu zapachów 2019 z niewielkim opóźnieniem, jednym z najnowszych, które wypróbowano i faktycznie znalazło się na liście, był Electric Rhubarb z brytyjskiego domu perfum niszowych Floral Street.

Ten zapach został wydany w 2019 roku we współpracy z Królewskim Towarzystwem Ogrodniczym. Jak zawsze perfumy Floral Street mają piękne wzory flakonów, których nie sposób pomylić, i nie było inaczej w przypadku Electric Rhubarb, zanim zaczniemy mówić o tym zapachu, zobaczymy nuty:

NUTY: Rabarbar, Australijskie Drzewo Sandałowe, Island Gardenia, Frangipani, Jaśmin Sambac

Wypróbowałem te perfumy na mojej skórze, na papierze i na skórze innych ludzi, a wynik był dość podobny. Lubię myśleć o Elektrycznym Rabarbarze jako imprezie, na której gardenia i jaśmin są na przyjęciu i jest właściwie pierwszym uderzeniem, które byś zrobił czuć, kiedy ją spryskujesz, czysty, świeży biały kwiat, gardenia jest bardziej dominująca, mogłem łatwo wykryć wysoką jakość odpowiedniej gardenii, Nic z syntetycznych lub tanich kwiatów. Kontynuujemy tę imprezę, aby znaleźć rabarbar, ale tak naprawdę to było ciekawa część, rabarbar może być użyty na dwa sposoby: owocowa nuta kulinarna lub świeża zielona nuta, w tych perfumach rabarbar zaczyna tę zieloną nutę zmieszaną z nutami kwiatowymi, dając świeżą biało-zielono-biało-kwiatową, a następnie wysycha na kremowo- iskrzący się kwiatowy dzięki drzewu sandałowemu i słodkiej stronie rabarbaru.

To wspaniała propozycja dla osób wrażliwych na mocne perfumy, dla osób takich jak ja, które mają problem z trwałością zielonych, błyszczących kwiatów. Długowieczność jest naprawdę dobra, ponieważ zwykle trwa co najmniej 10 godzin, próg jest przeciętny, musisz być blisko osoby, aby to poczuć, co jest dobrą opcją do codziennego użytku lub gdy będziesz przebywać w ograniczonej przestrzeni, na przykład kiedy lecisz samolotem. Jest wyjątkowy, nawet gdy próbuję myśleć o czymś podobnym, nic tak naprawdę nie przychodzi mi do głowy, więc naprawdę warto spróbować lub zrobić prezent, zanim zapomnę, że to unisex.

Pamiętaj, że Floral Street to marka wegańska i cruelty free oraz opakowania nadające się do recyklingu

Floral Street, Electric Rhubarb jest dostępny w pojemnościach 10 ml i 50 ml

Dodaj komentarz