Recenzja perfum: London Poppy od Floral Street

flakon peerfum
W zależności od twojej osobowości, nastroju, pogody, wydarzenia… perfumy odgrywają dobrą rolę w podnoszeniu twoich wibracji, pewności siebie, poczucia zmysłowości…

Za każdym razem, gdy czuję się przygnębiony, nie ma powodów do pozytywnego nastawienia rodzaj świeżych, energetycznych perfum na mnie i zapal świecę zapachową, aby pamiętać, że jest wiele rzeczy, za które można być wdzięcznym i zadowolonym.

Moim ostatnim odkryciem do tej pracy jest London Poppy by Floral Street. Jeśli śledzisz bloga, prawdopodobnie wiesz, że jest to brytyjska marka wegańska i wolna od okrucieństwa z silnym zaangażowaniem w ochronę środowiska. London Poppy to ciekawa propozycja, jak zobaczymy w notatkach, w rzeczywistości nie ma maków. Tutaj mamy koncepcję maku jako bardzo popularnego kwiatu w Wielkiej Brytanii, a spojrzenie na pole pokryte intensywną czerwienią jest po prostu wspaniałe. Mamy perfumy, które chcą reprezentować moc energetycznego czerwonego maku w żywy i energetyczne miasto jak Londyn.

NUTY ZAPACHOWE

Neroli, kwiat pomarańczy, pomarańcza z Florydy, cytryna sycylijska, kwiat moreli, jaśmin wielkolistny, akord słonecznikowy, akord morski, drzewo cedrowe, lasy hinoki, czarny bursztyn.

Powiedziałbym, że nie jest miękki aż do zniknięcia po godzinie ani zbyt mocny, aby poczuć go z daleka, jest idealny dla każdego, kto szuka równowagi i łatwego do noszenia zapachu. Osobiście mi się to podobało.

Lon Poppy by Floral Street jest dostępny na stronie internetowej marki w 10 ml i 50 ml

Dodaj komentarz