Very Good Girl Glam – perfumy

zdjęcie ilustracyjne
Very Good Girl Glam marki Carolina Herrera to nowe kwiatowo-drzewne perfumy dla kobiet. Ta nowa wersja Glam oryginalnych perfum Very Good Girl została stworzona przez perfumy Louise Turner, Quentin Bisch i Shyamala Maisondieu z nutami czarnej wiśni i gorzkich migdałów, które łączą się ze zmysłową różą i lilią na bazie wetywerii i burbona wanilia. Oryginalna czerwona butelka perfum Very Good Girl została wzbogacona o brokatowe wykończenie. Ten musujący kobiecy zapach został wprowadzony na rynek w 2022 roku i jest dostępny jako woda perfumowana. Modelki Karlie Kloss do reklam kampanii zapachowej .

Carolina Herrera Very Good Girl Glam
Nuta głowy: czarna wiśnia i gorzki migdał
Nuty serca: róża i lilia
Nuta dolna: waniliowy bourbon i wetyweria
Perfumiarze – Louise Turner , Quentin Bisch , Shyamala Maisondieu

Wszystko to błyszczy: nowe perfumy Very Good Girl Glam Parfum – oda do potęgi kobiecości, nieustraszona i genialnie odważna perfumy. Oryginalny zapach Very Good Girl jest pogłębiony intensywnymi wiśniowymi nutami głowy – symbolizującymi kobiecą siłę – inspirowanymi połyskującą butelką na szpilce.”

Carolina Herrera Very Good Girl Glam – Nowe Szczegóły Zapachowe
Very Good Girl Glam Parfum to oda do potęgi kobiecości – nieustraszony i niesamowicie odważny zapach, który jest zdefiniowany przez musujące wiśniowe perfumy i szpilkę w butelce.

Very Good Girl Glam Parfum to mocne wiśniowe nuty głowy. Mają one odzwierciedlenie w butelce-szpilce. Woda różana z recyklingu wzmacnia kobiece serce zapachu, przenosząc go z wód perfumowanych do skoncentrowanych perfum, podczas gdy baza z wetywerii i wanilii bourbon ze zrównoważonych źródeł potęguje jego głębię i nadaje kontrast.

Butelka

Very Good Girl Glam Parfum uwydatnia kultowy flakon Good Girl z błyszczącą, wiśniową szpilką, skąpaną w olśniewającej kaskadzie brokatu – spektakularnej ekspresji kobiecości.

Nuty – rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewna

Ze słodkimi i pikantnymi kontrastami, perfumy Very Good Girl Glam Parfum uosabiają dwoistość, która jest kluczem do każdego zapachu z rodziny Good Girl. Intensywne wiśniowe nuty głowy definiują ten zapach, a woda różana z recyklingu wzmacnia kobiece serce – przenosząc je z wody perfumowanej do skoncentrowanej perfumy. Baza z wetywerii i wanilii bourbon ze zrównoważonych źródeł wzmacnia jej głębię i kontrastuje.

Kampania reklamowa

Olśniewająca ewolucja Very Good Girl, Very Good Girl Glam to hołd złożony kobietom, które promieniują Alegrią de Vivir (radością życia) i które nie boją się wyrażać siebie swoim zapachem lub osobowością.
Good Girl Karlie Kloss powraca jako twarz nowej Very Good Girl Glam, wspaniałej i nieustraszonej jak zawsze.
Kampania reklamowa Very Good Girl Glam, modelka Carolina Herrera, Karlie Kloss, ubrana w piękną ciemnoczerwoną sukienkę od projektanta z rękawami w kwiaty i czarnymi szpilkami.

Rozwijająca wizję dwoistości współczesnej kobiety według Carolina Herrera, Very Good Girl Glam to olśniewający hołd dla kobiet, które promieniują Alegrią de Vivir i które nie boją się podkreślać swojego zapachu lub osobowości.

Jak pachną perfumy Carolina Herrera Very Good Girl Glam?
Otwierające nuty głowy perfum Very Good Girl Glam to wiśnia i gorzki migdał . Akord czarnej wiśni to bogaty, syropowaty aromat o zapachu przypominającym migdały, podczas gdy gorzki migdał ma delikatny orzechowy, słodki owocowy zapach i dobrze łączy się z wiśnią. Serce to kwiatowy bukiet wykonany z róż i kwiatów lilii .

Baza waniliowa Very Good Girl Glam powstaje z ziaren wanilii uprawianych na Madagaskarze na Wyspie Burbonów. Ręcznie wyselekcjonowane pod kątem świeżości strąki fasoli dają słodki, kremowy, aksamitny odcień . Vetiver to korzeń trawy, który pochodzi z Afryki i ma przydymiony ziemisty zapach.