Dolce & Gabbana Light Blue: Jasna błogość w butelce

Dolce & Gabbana Light Blue
Niewiele rzeczy tak jak Dolce and Gabbana Light Blue ożywia słońce, morze i zmysłowość sycylijskiego lata. Pierwsze perfumy z tej serii, Dolce and Gabbana Light Blue EDT for her, to historia sukcesu perfum z kultowym powiewem cytryny i jabłka. Czytaj dalej „Dolce & Gabbana Light Blue: Jasna błogość w butelce”

15 najlepszych perfum Calvin Klein 2022

Eternity Cologne od Calvina Kleina
Wyobraź sobie najbardziej ułożoną fryzurę, jaką kiedykolwiek czułeś: w eleganckim, świeżo wyprasowanym garniturze i dopiero co wypolerowanych butach, z nową fryzurą i w drodze na ważne wydarzenie, na które wszyscy cię błagali. Czujesz się dobrze: szanowany, inteligentny i pewny siebie. To wszechogarniające poczucie sukcesu? Właśnie tak pachną najlepsze wody kolońskie Calvin Klein. Czytaj dalej „15 najlepszych perfum Calvin Klein 2022”

Very Good Girl Glam – perfumy

zdjęcie ilustracyjne
Very Good Girl Glam marki Carolina Herrera to nowe kwiatowo-drzewne perfumy dla kobiet. Ta nowa wersja Glam oryginalnych perfum Very Good Girl została stworzona przez perfumy Louise Turner, Quentin Bisch i Shyamala Maisondieu z nutami czarnej wiśni i gorzkich migdałów, które łączą się ze zmysłową różą i lilią na bazie wetywerii i burbona wanilia. Czytaj dalej „Very Good Girl Glam – perfumy”

Carolina Herrera Very Good Girl: recenzja wody perfumowanej

Carolina Herrera Very Good Girl
Dzięki Very Good Girl Carolina Herrera ujawnia kolejne aspekty nowoczesnej kobiecości i tworzy bujną i zaskakującą wodę perfumowaną, która opiera się na tej samej dwoistości charakteryzującej inne zapachy z serii Good Girl. Czytaj dalej „Carolina Herrera Very Good Girl: recenzja wody perfumowanej”

L’Erbolario Calabrian lemon – perfumy

Cytryna
To początek jesieni, ale to nie znaczy, że nie możemy tak naprawdę cieszyć się zapachami lata! Cytryna i kokos mogą być naszymi przyjaciółmi nie tylko w najgorętsze dni, mogą z łatwością rozweselić ciepłe jesienne dni, ale hardcore potrafi nawet kąpać w cytrusowych zapachach, jeśli to taki atak. Czytaj dalej „L’Erbolario Calabrian lemon – perfumy”

Xerjoff 1861 Renaissance- Luksus za wielkie pieniądze

perfumy ilustracyjne
Sergio Momo uruchomił Xerjoff w 2003 roku, aby bezpośrednio wykorzystać rosnącą lukę majątkową w światowej ekonomii, z celebrytami, baronami technologicznymi, magnatami naftowymi i oligarchami finansowymi wschodzącymi do szeregów milionerów i miliarderów na całym świecie, starając się służyć temu, co niewątpliwie musi być smaczkiem w luksusowych towarach zbyt dekadenckich dla dawnych domów towarowych. Czytaj dalej „Xerjoff 1861 Renaissance- Luksus za wielkie pieniądze”

Jean Couturier Coriandre Eau de Toilette

flakon z perfumami
Jean Couturier był kimś w rodzaju konsultanta/dyrektora kreatywnego w latach 60. i 70., pełniąc tę ​​samą funkcję, co Frederic Malle, Serge Lutens i Roja Dove. Otworzył swój własny dom perfumeryjny, podobnie jak robili to inni po wieloletniej pracy z projektantami. Czytaj dalej „Jean Couturier Coriandre Eau de Toilette”

Ephemera by Unsound Noise – Czy to pachnie, brzmi i wygląda dobrze?

perfumy
Ilekroć testuję zapachy, które próbują być awangardowe, zawsze myślę o słowach nieżyjącego perfumiarza Guya Roberta. Powiedział, że perfumy muszą przede wszystkim ładnie pachnieć. Myślę, że wielu z nas, którzy kochają zapachy, uznałoby to za truizm. Czytaj dalej „Ephemera by Unsound Noise – Czy to pachnie, brzmi i wygląda dobrze?”